KURUMSAL

Buradasınız: Ana Sayfa / KURUMSAL

Referanslar

Zeki Yapı

Başarıyla tamamlanmış projelerle dolu 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Zeki Yapı yerel ve bölgesel yatırımcılar tarafından tercih edilen yüksek mühendislik kabiliyeti, deneyim, kaliteli ve üstün çözümlere dayanan yaşam projeleri yaratmaktadır.

Zeki Yapı, üstlendiği yenilikçi projeleri ile günümüz yapı teknolojilerini en iyi şekilde kullanan, sektörel olarak fark yaratan bir kazanıma teşvik ederek her yıl geliştirdiği ve devam ettirdiği projeleri ile müşterilerine istikrarlı yatırımlar yapabilecekleri fırsatlar sunmaktadır. Yapı teknolojilerinde çeşitlendirilmiş bir set olarak alternatifler sunan Zeki Yapı, güvenlik ve üretimin, kalite proseslerinin projelerle aynı oranda büyüdüğüne inanan yönetim şekline sahiptir. Yatırımcıya değer katacak her projede olduğu gibi Zeki Yapı, yatırımcıyı teşvik eden projeler sunmaktan gurur duymaktadır.

Yaratıcı çözümler sunarak, yenilikçi yöntemler geliştiriyoruz.

Sunduğumuz hizmet çeşitliliği ile teknik zorluklara takılmadan, yeni ve açık fikirli projelerin samimiyetine inanarak yola devam etmekteyiz. Yaratıcı süreçleri ve benzersiz çözümleri tüm bu samimiyet sayesinde, müşterilerimize eşsiz bir değer kazandırarak yansıtmaktayız. Bu değer sayesinde yüksek yapı teknolojilerini kullanarak ürettiğimiz her projede, güvenli ve sağlıklı bir çevre oluşturmaya kararlıyız.

Başarımız ürettiğimiz projelerin başarısı ile tanımlanır. Proje üretmek ve geliştirmek için bütün riski üstlenmek ile birlikte müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmak bizler için her şeyin üstünde yer almaktadır. Bu güveni kazanmak ve sürdürmek için her geçen gün daha özverili, verimli ve yaratıcı projeler ile birlikte gelecek için çalışıyoruz. Zeki Yapı olarak altına imza attığımız her projede sizlere daha güvenli bir gelecek ve daha sağlıklı yaşam alanları sunuyoruz.

Şimdi’de özenle hazırladığımız Çorlu Referans projemizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.